Kuidas osta

Kuidas e-poest osta?

Ostmine e-poest on lihtne. Selleks tuleb läbida järgnevad etapid:

1. Valige tooted
Valige vasakul asuvast tootepuust huvipakkuv kaubakategooria klikkides selle nimel. Teile kuvatakse kõik vastavas kategoorias olevad tooted. Valikut saate kitsendada klikkides tootepuus avanenud alamkategooria nimel.

Tooteid saate leida ka kasutades otsingut. Sisestage toote nimi ainsuses või tootenime osa ning vajutage enter klahvi. Nüüd ilmuvad ekraanile kõik tooted, mis vastavad sisestatud otsingule.

Tootel klikkides saate avada toote infolehe, kus on põhjalikum informatsioon tootest. Kui toode on e-poe laoseisus, siis saate selle lisada ostukorvi.

2. Lisage toode ostukorvi
Enne toote ostukorvi lisamist saate muuta soovitud ostukogust. Selleks sisestage soovitud kogus vastavasse lahtrisse või klikkige „+“ või „-“ nuppe. Toote saate lisada ostukorvi, kui vajutate nupule „Lisa korvi“.

Juba ostukorvi lisatud tooteid saate näha, kui liigute hiirega ekraani paremasse ülanurka, kus on kujutatud ostukoti märk ja selle taha toodud ostukorvi lisatud toodete arv ja summa. Klikkides ostukoti sümbolil avaneb Teie ostukorvi sisu. Vajadusel saate siin muuta ostukorvi koguseid vastavatesse lahtritesse uute numbrite sisestamisega ja klikkides nuppu „Salvesta koguse muudatused“. Ostukorvis olevaid tooteid saate eemaldada klikkides nuppu „eemalda“ või tühjendada kogu ostukorvi klikkides nuppu „Tühjenda korv“. Vajutades nupule „Jätka ostmist“ saate jätkata uute toodete ostukorvi lisamist.

3. Ostu vormistamine 
Ostu vormistamiseks klikkige ostukorvis asuval nupul „Vormista ost“. Teid suunatakse edasi uuele lehele, kus saate sisestada info ostja ja kauba saaja kohta. Tärniga tähistatud väljad on kohustuslikud täita. Kontollige palun kindlasti andmed kaks korda üle, et kõik sisestatud andmed oleksid korrektsed.

Valige soovitud tarneviis rippmenüüdest või tehke mumm lahtrisse, kui soovite ise kaubale järgi tulla. Peale tarneviisi valimist lisatakse valitud tarneviisi maksumus Teie ostukorvi, mida saate näha lehe allosas. Soovi korral saate lisada lahtrisse „Kommentaarid“ veel midagi, mida peate oluliseks meile edastada.

Ostu vormistamiseks klikkige nuppu „Vormista ost“. Teid suunatakse edasi järgmisele lehele, kus saate valida endale sobiva makseviisi.

4. Makseviisid
Ostu eest saate tasuda vastavalt saabunud tellimuse kinnitusele/arvele. Maksevõimalusteks on maksmine oma arveldusarvelt panga ülekandega. Kasutades sobivat pangalinki või Paypal kontoga. 

Kaup tarnitakse Teile vastavalt valitud tarneviisile ja tarnetingimustele.

5. Lisanduvad postikulud ja nende määramine
Postikulud saate lisada ostu sooritamisel vastavalt soovitud tarnemeetodile. Kauba mõõtudest lähtuvalt ei ole võimalik üka 60cm pakke pakiautomaatidesse saata. Juhul kui olete valinud väikese gabariidiga toote ja lisanud sinna suurema kauba, siis võib programm lubada ka pakiautomaati valida. Müüjal on õigus ühepoolselt see kaubatarne valik muuta sobivaks vastavalt selle kauba tarne võimalustele, teavitades sellest ostu sooritamisel ostjat. Võimalusel leitakse optimaalne kauba tarne moodus. Ostjal on õigus ka ostust taganeda.

6. Kauba üleandmise/saatmise kord

Kaup postitakse pärast makse laekumist hiljemalt 1 tööpäeva jooksul. Enamasti on võimalik lõunaks laekunud tellimuste ja maksete korral kaup postitada ka samal päeval. Kauba saabumisel pakiautomaati saadetekse kulleri poolt ostjale sõnum saabunud kauba kohta. Uksest ukseni teenuse korral helistatakse ja lepitakse kauba üleandmises kokku.

Juhul kui müüdud kaupa ei ole võimalik 1 tp. jooksul väljastada, informeerib müüja ostjat sellest e-maili või telefoni teel.

 
7. Tellimusega seotud info kliendile edastamise kord

Müüja saadab ostjale pärast ostu sooritamist Tellimuse kinnituse/Arve, mille alusel makstakse ostu eest. 

 

Kui Teil on probleeme kauba otu ja tarnega võtke ühendust telefonil +372 5021898 või +372 5166595